Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan tudnék KÜLFÖLDI számlár...

Hogyan tudnék KÜLFÖLDI számláról MAGYAR számlára utalni, milyen adatok szükségesek hozzá?

Figyelt kérdés
Még sosem utaltam, de ennek is eljött az ideje. Szeretnék hazautalni pénzt, de nem tudom hogy ez a SWIFT meg IBAN stb számok mire jók. Hogyan kell őket beírnom? Kicsit szőke lány vagyok én ehhez :-) 25/L
2014. aug. 19. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

IBAN a nemzetközi bankszámlaszám a teljes.


A swift kód meg fent van a bankod oldalán, de ha rákeresel hogy swift cib vagy otp stb. akkor megkapod.

kell a név

kell a számlaszám

kell hogy mennyit és ennyi.

2 perc.

2014. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Akkor kell ez a két szám is az utaláshoz, vagy csak azok az adatok amik egy normál magyarról magyarra utaláshoz? Köszönöm egyébként a választ! :-)
2014. aug. 19. 18:54
 3/3 anonim ***** válasza:

A SWIFT kód alapvetően nem számokból, hanem betűkből áll pl. az OTP-nek: OTPVHUHB


Az IBAN számlaszám úgy kezdődik, hogy HU.....

2014. aug. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!