Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPal-ingyenes? Tranzakciók?...

PayPal-ingyenes? Tranzakciók? Utalás ingyenes? Milyen költségei vannak, ha csak simán létrehozok egy számlát magamnak? Van valami havidíj vagy egyéb?

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 18:08
 1/5 anonim válasza:

én Németországon bellül használom néha pl ebay.es vásárláshoz-ingyenes-


Magyarorszagrol meg nem probáltam

2010. jan. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

ez engem is érdekelne...

például hogyan, és hol nyithatok számlát, menyire biztonságos stb...

2010. jan. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Itt egy oldal a témával kapcsolatban: [link]


De google a barátod és wiki a barátnőd :)

2010. jan. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nincs semmilyen költsége a számlanyitásnak se havidíj. amikor vásárolsz akkor vonnak le kb minimális lényegtelen összeget... megéri mint sima bankkártyával neten vásárolni mert igy nem adod ki a bankkártyád adatait csak a paypalnak
2010. jan. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy pénzkivétnél vonnak csak le valami 150-250 forintot -amit én nem csináltam, mivel csak fizetek PayPallal. Legalább az eddigi egyenlegeimen úgy láttam!:)
2010. jan. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!