Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 6 hónapja használaton kívüli...

6 hónapja használaton kívüli bankszámlám már -8000nél tart, jogtalannak tartom, érdemes panaszt tenni? Van értelme?

Figyelt kérdés

márciusban volt még rajta pár száz forint,azóta nem volt pénzmozgás ezen az OTP-s számlámon.

most kaptam egy számlakivonatot,miszerint 8300ft számlavezetési díjat követelnek :(


eddig havi 300ft-ot vontak ezen a címen.nem értem mitől lett ekkora.



2014. szept. 5. 07:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hívd fel a bankot. Itt senki sem fogja tudni neked megmondani, hogy mire vontak le.
2014. szept. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Koplárovics Béci ***** válasza:
Attól, hogy nem használod, még megy a havidíj. Ha mínuszban vagy, akkor ráadásul még azért is plusz díjat számít fel a bank, plusz kamatot is, így máris nem 300Ft havonta a díj. Jöhetett még néhányezer forintos éves díjak is (pl kártyadíj). Így könnyen összejön a 8000Ft-os tartozás.
2014. szept. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Van pl. éves kártyadíj is, meg ilyenek. Szóval ezt az OTP fogja tudni megmondani neked, mi nem.
2014. szept. 5. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy te jogtalannak tartod, az semmit nem jelent. Az számít, ami a bankszámlaszerződésben és a díjtáblázatban szerepel.
2014. szept. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

nekem budapestbank, kezdetnek toltam 5K t ra, 2 honap mulva a level, h fizessek be 300 ft ot mert -ba vagyok!

szemet felrevezeto banda mind!

en nem tudom, de ha valaki nekem azt mondja h 300ft es valojaba ~2800ft ot ker tolem azt hazugnak nevezem...

2014. szept. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Szemét, félrevezető banda"

Talán el kellett volna olvasni a szerződést. Ha nem tudod értelmezni, még aláírás előtt kérj segítséget.

Én havi 116 forintért bankolok, és ebben semmi feketemágia nincs. Ha rossz a bankod, egy délutánba kerül váltani.

2014. szept. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
én sem értem a felháborodást, én kb havi 1000 Ft-ot költök bankolásra és most fogok valószínűleg egy ennél magasabb havi költséggel járó csomagra váltani (1200-4800 Ft közt,forgalomtól függően) ...igaz én elolvastam a feltételeket és kértem visszahívást is, hogy a kérdéseimet tisztázzuk...
2014. szept. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Divat a bankokat szidni mostanában, főleg, hogy a kormánynak is most ez a propagandája, hogy minden rosszról a bankok tehetnek.
2014. szept. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

még a szüleim nyitották ezt a számlát,mikor diákként elkezdtem dolgozni.huh...lassan 15éve már.

Rég nem lakok Mo-n,eddig azért tartogattam,mert 'hátha' kellhet..itt az ideje bezárni ezt a pénznyelőt.

2014. szept. 6. 09:59
 10/13 anonim ***** válasza:
már rég váltottam, még fiatal korunkban volt, csak elmeséltem, attol még nem erzem fairnak.
2014. szept. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!