Ha valaki GYED-en van az kaphat jelzáloghitelt? 3milliót szeretnék felvenni és van 1,5 millió önerő. Kaphatok így hitelt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 22. 11:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem sajnos, GYED-re semmilyen hitelt nem adnak. Mindegy, hogy jelzálog vagy szabad felhasználású.
2010. jan. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Te így sajnos nem lehetsz adós,max adóstárs.Most meg pláne szemétkednek a bankok,nehéz bármit is kezdeni.Mi is csak vagyunk és nem tudunk lépni,mert a bankok olyanok mint a ...sz.
2010. jan. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2010. jan. 22. 15:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha adnának, akkor az lenne a baj! Hogy a szegény szerencsétlen kisgyerekes családokat kizsákmányolják azok a szemét bankok!

Így nincs pénz, nincs hiszti!

2010. jan. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Az előzőt az utolsó hozzászólónak címeztem.

A kérdezőnek:

Sajnos nem kaphatsz, mert a GYES nem terhelhető jövedelem.Szigorítások voltak minden banknál, mert nagyon sokan nem fizetnek. Nem szívesen vállalja fel egy bank sem annak a kockázatát, hogy esetleg egy gyerekes családot kell kirakni az utcára mert nem fizetik a hitelt.

2010. jan. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Az utolsó hozzászólónak!

Nem kell háborogni,igenis szemetek a bankok,főleg az olyanok miatt akik bevállalnak egy csomó hitelt utánna meg gyerekestől mennek az utcára,meg az olyanok miatt akik visszaéltek pl a szocpollal,a normális családokat szivatják meg!!!Elvesznek minden lehetőséget az embertől.Mi pl csak nagyobba szeretnénk menni,de nem tudunk mert akkora önerőt óhajtanak amit egy milliomos sem engedhetne meg magának...na,mindegy.Ez az én véleményem,én csak válaszoltam a kérdező kérdésére.

2010. jan. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja,és a gyed nem egyenlő a gyessel.Nekem pl a munkáltatóm utalja a gyedet is..semmi nyoma annak hogy az gyed.csak annyi látszik hogy jövedelem.ha nem kérnek külön munkáltatóit akkor meg lehet próbálni esetleg.de én nem akarok törvénytelenségeket mondani mert még meglincselnek érte.
2010. jan. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!