Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valaki vett már fel hitelt a...

Valaki vett már fel hitelt a credit premium cégtől? Mivel egyéni vállalkozó vagyok, lehet innét fogok felvenni lakáshitel magánszemélyi célokból. Érdekelne kinek volt vele tapasztalata, nem-e átverés az egész.

Figyelt kérdés
Itt az oldaluk: http: //w w w. creditpremium.hu

2014. okt. 9. 10:38
 1/2 Koplárovics Béci ***** válasza:
Én nem bíznék meg olyanban, aki 100 milliós hitelt adna minimálbérre. De ez csak egy vélemény.
2014. okt. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem Te tévedésben vagy, ez a cég semmiféle hitelt nem fog neked adni, mert ez csak egy egyszerű közvetítő cég (Kft), ahol banki hiteleket kínálnak, azok közvetítésével foglalkoznak, viszont a honlapjukat valószínűleg ezer éve nem frissítették, hiszen olyan bankok logója van fenn, amik már évek óta nem hiteleznek Magyarországon (AXA, UCB, Banco Popolare???) A meghirdetett hitellehetőségek félrevezetők, természetesen sehol nem lehet már egy minimálbérre 100 milliós hitelt igényelni, mint ahogy Bárlistások sem kaphatnak lakáshitelt.
2014. okt. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!