Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van a bankkártya aktiválási...

Van a bankkártya aktiválási idejének lejárata? (részletek bent)

Figyelt kérdés
Körülbelül egy éve van egy számlám, amit kizárólag online vásárlásokra használok (Unicredit-es). Eredetileg kaptam hozzá egy kártyát is, azonban ezt egész eddig nem kellett használnom. Ma azonban eldöntöttem hogy telebankon keresztül aktiválom. Amikor bementem adott menübe azt mondta, hogy nincs aktiválandó kártyám. Van egy halvány emlékem, hogy régen aktiváltam, de nem vagyok benne biztos. Van lejárati idő, ami után nem lehet aktiválni?

2014. nov. 27. 22:40
 1/1 anonim ***** válasza:

A K&H-nál 90 nap a határidő, utána már nem lehet aktiválni.

Az Unicreditnél nem tudom mennyi, de biztos benne van a bankkártya hirdetményben.

2014. nov. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!