Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Így meg tudom venni a kocsit?

Így meg tudom venni a kocsit?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és ezért hitelt nem kapnék csak kezessel,de senki nem vállalja. 1,5 milliót meg biztos nem kapnék,csak a fizetésem 5-6 szorosát,ami kb 600 000 lenne. Az autókereskedő vagy magán tulaj abba bele menne,hogy mondjuk lerakom neki a 600-at és írunk egy hivatalos papírt,hogy a továbbiakban havonta fizetem az autó fenn maradó összegét? Hülyén hangzik :D de más esély nincs. Így akkor nekem lesz kocsim, az autó "hitel" megoldva a tulajdonos meg eladta a kocsit és kapja a pénzt!

2015. jan. 3. 15:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ahogy én látom, nemhogy másfél milliós, de 600 ezres autót sem engedhetsz meg magadnak.
2015. jan. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Így van, a 600 ezres kocsi is túl drága, ha nincs aki adjon bele pénzt. Vegyél egy Golfot.
2015. jan. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Add lentebb, ekkora fizetésből felelőtlenség 1,5 milliós autót venni. Elhiszem, hogy fontos az autó, de csak ezért dolgoznál jó ideig, hogy autód legyen? ha nincs baja, akkor is költségekkel jár: gépjárműadó, biztosítás, kopóalkatrészek, tankolás, stb. Fizetsz mondjuk havi 50 ezer törlesztőt, plusz az előbbiek és el is ment havi 70-80 ezer a kocsira úgy, hogy semmi gond nem volt vele. Én 180 ezres fizetésből vettem 6 éve 1,4 milliós autót, de mostani ésszel 5-600 ezer körül költöttem volna rá. gondold át!
2015. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sokkal nagyobb öröm hitelmentes autót birtokolni, még ha pár évvel idősebb is. Szar dolog az, ha elviszel egy csajt kocsikázni, de már mondjuk egy pizzára nem tudod meghívni ;)
2015. jan. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!