Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankot szeretnék váltani,...

Bankot szeretnék váltani, mert jelenleg az OTP-nél vagyok, aminek nagyon magasak a havi-, kártya-, évi-, használati-, s minden más egyéb díjai. Melyik bankot, s azon belül, melyik csomagot válasszam? Részletekről lent.

Figyelt kérdés

Amire szükségem van az havi 2 pénzfelvétel(ami amúgy is ingyenes), készpénz átutalás belföldi bankkártyára(bár ez havonta csak egyszer), interneten való vásárlás, s úgy néz ki, hogy csak egy kártyát, de ez még a jövőben változhat társkártyára is. Átlagos havi jövedelem most több, mint 150.000 Ft havonta, ami 2 helyről jön, de én most csak szerződéssel dolgozom, úgyhogy előfordulhat, hogy elvesztem az állásomat, s akkor ez havi 100.000 Ft-ra lecsökken.

Ezek azok, amiket folyton használok, s ilyen feltételek mellett keresek valami normális díjakkal ellátott bankot, s azon belül csomagot. Én amit hallottam, az a K&H volt, hogy ott vannak megfelelő csomagok erre.

Sajnos nem találtam interneten egy jó összegező leírást, összesítő táblázatot, vagy bármi mást.



2015. jan. 5. 09:39
 1/4 eNerdzsy ***** válasza:

Ha még nem történt meg, először az OTP-hez mennék be a helyedben mert valószínű, hogy tudnak kedvezőbb ajánlatot is adni. Családban is történt már ilyen az évek során nem egyszer.

Hogy az ügyfél számára kedvezőbb díjakat miért nem alkalmazzák automatikusan az a bevételek szempontjából érthető.

2015. jan. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

[link]

[link]


Ha ezek nem segítenek, akkor nincs ami segítsen.

2015. jan. 5. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
K&H minimum igazodik leginkább az igényeidhez.
2015. jan. 6. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A Raiffeisen Díjnullázó Plusz számlacsomagnál ingyenes a belföldi utalás 100.000Ft-ig bármilyen bank irányába, ingyenes a számlavezetés és a csoportos beszedési megbízás is, plusz ingyenes a kártyakibocsátás (az éves díj 4000Ft). Kártyás vásárlásért sem kell fizetni (mondjuk azért sehol máshol sem). Ennél a csomagnál feltétel a minimum havi 150e Ft jövedelem, de amíg ez megvan, szerintem korrekt amit kínálnak.


Hátránya viszont (az OTP-vel szemben), hogy sokkal kevesebb ATM és bankfiók van, ha pedig harmadszorra nem sajátból veszel fel pénzt, akkor keményen levesznek.

2015. aug. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!