Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Egy rokonom a providentnél...

Dgwd kérdése:

Egy rokonom a providentnél dolgozott, mint hitel ügyintéző. Megkért, hogy írjak neki alá egy papírt, amiből azóta több százezres tartozás kerekedett. Azóta őt kirúgták sikkasztás miatt, megkeresésre nem reagál. Mehetek rendőrségre? Mit tehetek?

Figyelt kérdés

2015. jan. 8. 11:59
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Magyarul felvettel kolcsont a providentnel. Mit irtal ala? Kolcsonszerzodest, vagy atveteli elismervenyt is?


Menj ugyvedhez, ha a penz atadasa reszedre dokumentalhatoan nem tortent meg, akkor van eselyed.

2015. jan. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Tipikus magyar: Aláír mindent, elolvasás nélkül, mert túl hosszú, meg "amúgy sem értem" :D

Megérdemled :P

2015. jan. 16. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
És nem, nem mehetsz rendőrségre, kiröhögnek majd. Megkérdezik, hogy miért írtad alá? Mit mondasz majd? "Nem tudtam, hogy mit írok alá"? Akkor megkérdezik, hogy miért nem olvastad el. Mit válaszolsz? :D "Hülye vagyok, nem tudok elolvasni 3-4 oldalas szövegeket"? :D
2015. jan. 16. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%

Tipikus példa arra, hogy miért kell ma már a rokonnal szemben is óvatosnak lenni. Szomorú, de sajnos ez a mai magyar valóság.

Én is azt javaslom, hogy beszélj egy ügyvéddel, ez legyen a kiindulópont.

2015. jan. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!