Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Mennyire járnak most rosszul...

Mennyire járnak most rosszul a svájci frank miatt az autó hitelesek?

Figyelt kérdés
Ennyire nagy a baj?

2015. jan. 15. 16:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
62%
Hát én inkább azt remélem hogy nincs svájci frank alapú hiteled, mert ellenkező esetben nem sok jóra számíthatsz.
2015. jan. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A legtöbb érintett ezt szerintem híradó láttán se igazán fogja fel még, majd csak mikor megjön az első komolyabb törlesztőrészlet. Szerencsére nekem nincs ilyen hitelem, de nem értem, hogy miért kárörvendő olyan sok honfitársunk, hogy aki szerencsétlenül jár, arra még tapossunk is rá
2015. jan. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A 45%-os hozzászóló eléggé antipatikus, de sajnos egy dologban igaza van. Ezek a mentőcsomagnak nevezett izék inkább csak arra jók, hogy a hitelek negatív hatásai olyanokat is elérnek akiknek egyébként semmi közük nem volt az egészhez.
2015. jan. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerencse hogy nincs ilyen hitelem....
2015. jan. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!