Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Valóban ennyire felelőtlen...

Valóban ennyire felelőtlen néhány ember?

Figyelt kérdés

Bő egy éve egy "nem kapok sehol hitelt, mert hitelképtelen vagyok, adjon valaki kölcsön fedezet nélkül" típusú kérdésre VICCBŐL beírtam válaszként, hogy én adok 200 ezret, ha utána 5 milliót visszafizet.

Pont azért írtam ilyen túlzó arányt, hogy egyértelmű legyen az irónia.


Ennek ellenére, a mai napig(!!) heti 1-2 privát üzenetet kapok, hogy hitelre lenne szüksége valakinek és tudok-e akkor segíteni.


Komolyan, emberek???


Mi a következő lépés? Ha viccből odaírom egy hasonló kérdéshez, hogy persze, én adok, csak a gyerekét irassa a nevemre és ha visszafizette a kölcsön 2000%-át, akkor visszaadom a gyerekét, akkor hamarosan lenne egy nagyobb óvodányi gyerekem?


2015. febr. 12. 11:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Ket lehetoseget latok:


a) Remenykednek, hogy az 5 milliot nem gondoltad komolyan, vagy esetleg leaalkudnak.

b) Eleve atverni szeretnenek, felvennek a hitelt es lelepnenek.

2015. febr. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!