Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel

A kérdés

Lehet valaki üzembentartója egy gépjárműnek ha banki tartozása van? Ugye ha tulajdonos a bank elveheti.

Keress kérdéseket hasonló témában: hitel

2015. febr. 13. 14:10  Privát üzenet  

A válasz
Lehet.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2015. febr. 13. 16:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Bankkártya tulajdonos adatait kiadja a bank bűncselekmény esetén? Lehet olyan kártyát igényelni ahol nem adja ki az adataim a bank?
Hitel átvállalással eladott devizahiteles autó esetén a korábbi tulajdonos is kap vissza pénzt?
Egy KFt-ben 50%-ban vagyok tulajdonos, de másik cégnél állok alkalmazásban. A bank szerint nem kaphatok hitelt, mert a kft-nek - ahol tulaj vagyok - van (50e Ft) köztartozása. Ez...
Van egy lakásunk ahol 3 tulajdonos van! Eladáson van a lakás 12000000ft ért! A banknak tartozunk 5000000ft al! A megmaradt összeget 3 felé utalja a bank?
Van egy ingatlan amin 3 tulajdonos van! Abból az egyik tulajdonosnak 5 millió ft Apeh tartozása van! Az ingatlanon jelzáloghitel van! A bank vagy az apeh elveheti a házat a három...
Üdv! Ha én 14 éven felüli, bank kártyát igényelek, és a szüleim banki adósággal rendelkeznek és az egyik szülő társkártya tulajdonos, akkor a bank le vonhat tartozást?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Banki ügyek, kamat, hitel rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!