Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel

A kérdés

2004 okt.19-én vettem fel 7millió Ft-ot devizában,2007 okt.12én visszafizettem, de nem kedvezményesen. A szerződésem 2012 májusig lett volna. Nekem jár visszatérités?

2015. febr. 15. 07:22  Privát üzenet  

A válaszok
Biztos, hogy nem. Főleg mert 2007-ben kedvezményesen fizetted vissza, mivel alacsonyabb volt a svájci frank, mint mikor felvetted!

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2015. febr. 15. 07:28 Privát üzenet

Egy visszafizetett, lezárt hitelre?!

Szerencsére nem!

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2015. febr. 15. 16:12 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, de nem kedvezményes árfolyamon fizettem vissza, el kellett adnom a házamat, mert már nem birtam fizetni a magasabb törlesztő részletet és akkor fizettem ki a hátralevő összeget.

# 3/6Időpont 2015. febr. 16. 07:59 Privát üzenet
Szerintem meg jár.Mivel kifizetted,azon az árfolyamon amin akkor volt.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont 2015. márc. 5. 20:28 Privát üzenet
2009.07.26. előtt végtörlesztetteknek nem jár automatikusan, 10ezer forintért kérheted az elszámolást, de szinte kizárt, hogy kapjál vissza. Főleg, hogy A visszafizetéskor alacsonyabb volt a chf mint felvételkor. Arra, hoyg felelőtlenül vettél fel hitelt nem fognak fizetni.

A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2015. márc. 12. 01:16 Privát üzenet
Kedves kérdező! Esetedben nem számít hogy kedvezményesen, vagy nem kedvezményesen végtörlesztettél, a lényeg a végtörlesztés dátuma, ami 2009 előtti dátum. Akkor járna vissza pénz, ha 2009 augusztus után fizetted volna ki.

# 6/6Időpont 2015. ápr. 23. 12:34 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
DualCore Processzor 2x3400 MHz; LGA775,64Bit 4Mb cache 2048 MB DDRII800 ram 80 GB HDD (SATA2) DVD (SATA2) Intel Q963 chipset AMD4650HD-1024DDR3 128Bit Ez milyen gep? Futna rajta...
Végleges rokk. nyugdíjas vagyok 2007-től, bírósági hat. Alapján. Eddig rokk. ellátást kaptam,2012-től rehab. ellátást /változatlan összeggel/. Miért változott meg az utalás elnevezése?
Van valami különbség a 2007-es évjáratú Fiat Grande Punto 1.3 Multijet és a 2012-től gyártott 1.3 Multijetek között?
A 2007. évi és a 2008. évi személyi jövedelemadó bevallásokat 2012. június havában pótoltuk. Meddig kell ezeket a bevallásokat megőrizni?
Szerintetek jövőre változik valami az örökbefogadás rendszerében? Ma elképedtem, egy 2012-es pdf-et találtam a tegyesz oldalán és abban azt írták, hogy 2007/2008as kérelmeket dolgoznak fel!
Tisztelt Adószakértő! Lányom fogyatékkal él. Nyugdíjjáradékot kap 2007 óta.2012-ben dolgozott 4 hónapot. Mennyi összeget lehet levonni az adójából?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Banki ügyek, kamat, hitel rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!