Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol tudom megnézni, hogy...

Hol tudom megnézni, hogy mennyi lesz a diákhitel havi törlesztőrészlete? A Bankkártyás fizetés menüpontban a Diákhitel Direkten be fog íródni a pontos összeg, ha esedékessé válik az első törlesztés? Hogy működik?

Figyelt kérdés

Végeztem januárban és lassan esedékes lenne elkezdenem törleszteni. A szerződésben az áll, hogy a minimálbér x%-a, illetve az, hogy a pontos összeget kell utalni, különben előtörlesztésnek minősítik. Na de most nettó vagy bruttó, meg hogy kerekítenek, bonyolult ez az egész. Nem lehet valahol megnézni, hogy nekem személy szerint forintra pontosan mennyi a havi törlesztőm?

Diákhitel Direkten találtam egy ilyet lekérdezéseknél, de ott egy nagy nulla szerepel. Ez csak akkor fog a konkrét összegre módosulni, amikor esedékessé válik az első részlet? Vagy a bankkártyás fizetés menüpontban be fog íródni a pontos összeg, ha aktuálissá válik?



2015. márc. 17. 13:51
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!