Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Erste éves számlavezetési...

Erste éves számlavezetési díja kb.14 ezer ft, komolyan gondolják?

Figyelt kérdés

Az egyik legnagyobb bank, eddig szerettem is, de most ez nagyon durva. Hipp-hopp megemelték kb. 2-300 ft-ról havi kb. 1200-ra.

Persze azzal magyarázták, hogy politika, adók, stb, de a többi banknak maradt a párszáz ft havonta, az OTP-nél például az éves költség kb. 3000 ft.

Sima, egyszerű lakossági számlák, nem nagyon-nagyon túlzás ez az évi 14 ezer?



2015. márc. 20. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez soknak hangzik. Ebben az esetben célszerű bankot váltani.
2015. márc. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Persze, ez volt az első gondolatom.

De van náluk egy személyi hitelem, aminél feltétel volt, hogy a futamidő alatt odamenjen a fizetésem. Ez még 4 év, addig nem tudok váltani.

2015. márc. 20. 18:26
 3/6 anonim ***** válasza:
Milyen számlád van? Nekem Erste Szimpla Bankszámla, és változatlanul havi 286 Ft a számlavezetési díj.
2015. márc. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Válthatsz számlacsomagot, menj be és érdeklődj. Lehet, hogy eddig is az alap havidíj ennyi volt, csak eddig teljesítettél egy feltételt, ezért volt kedvezőbb a havi díj. A szupernullás számla pl szuper, ha valaki teljesíti a feltételt, de ha nem, akkor nagyon drága.
2015. márc. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bázis díjcsomagom van a Ráfázennél, 0 Ft a számlavezetési díj. Volt egy másik számlám is, ott valami 588 Ft-ra emelték egyik hónapról a másikra a számlavezetési díjat, meg is szüntettem szinte azonnal.
2015. márc. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem Erste szimpla számlacaonagom van, havi 286 ft a számlavezetési díj
2015. márc. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!