Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan nyújtsak be kérelmet a...

Hogyan nyújtsak be kérelmet a MOKK- felé? Kézzel írottat, vagy az űrlapot le lehet tölteni valahonnan?

Figyelt kérdés
A kérvényt azért szeretném benyújtani, mivel anyám 2005-ben hunyt el, és az OTP felé(is) volt tartozása de nem engedték el mivel nem természetes halállal halt meg (öngyilkos lett). Én, illetve testvérem még kiskorúak voltunk,állami gondozottak. Az OTP átadta az OTP Faktoring-nak, az meg most tovább a MOKK-nak. Na ma kaptam egy levelet, hogy 15 napon belül fizessek be 113.000 körüli összeget,de én ennek eleget tenni nem tudok, mivel semmilyen jövedelem nincs, nem kapok már munkanélküli segélyt sem, illetve 26 hetes terhes vagyok, és a szülés után is csak a GYES-re és a családira leszek jogosult (meglévő munkaéveim ellenére is). Ilyen esetben mit tudok tenni?

2015. márc. 26. 00:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!