Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Állandóan hívogatnak a Credit...

Állandóan hívogatnak a Credit Express-től, pedig nincs is tartozásom, meddig fognak hívogatni? Részletek lent:

Figyelt kérdés

Késve fizettem be a vaterás sikerdíjamat, de befizettem, ők meg naponta hívnak, mondom nekik, hogy nézzék meg az emailüket, elküldtem a bizonylatot 3 féle formában is, először még beazonosítottam magam, de miután 3 ember 3 féleképpen azonosított be, ráadásul elsőre kérték az email címemet beazonosításhoz, a második ügyintézőnek meg mondtam hogy küldjön emailt, hogy mire küldjem a számlát, azt mondja nem tudja az email címemet, nekem ez nem volt valami hiteles, mondtam hogy elvileg tudják, mert a kolléganője kérte beazonosításhoz....erre teljesen kitért a válasz alól.

Én megértem, hogy a munkájukat végzik, de ott van náluk a 0-s egyenleget igazoló papír dátummal, print screen-el és ügyvéddel fenyegetnek...ráadásul valami 1500 Ft-ról volt szó. A pumpa felmegy bennem már akkor is, ha meglátom a 70-es számot hogy hívnak. ráadásul mikor hívtam őket nem vették fel...hát hogy intézzek így ügyet? már nagyon elegem van. meddig fognak hívogatni?


2015. ápr. 2. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
2015. április 24. 19:28 percig fognak hívogatni.
2015. ápr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az intelligens válaszodat, barátkozhatnál a Credit Express-es ügyintézőkkel.

Gondoltam olyan valaki fog hívni aki ott dolgozik vagy volt dolga velük hasonló ügyben.

2015. ápr. 2. 12:45
 3/5 anonim ***** válasza:
vatera az maffia, nem szabad feltenni semmit
2015. ápr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemcsak a vatera fele kell fizetni, hanem nekik is ki kell fizetni a párezer Ft munkadijat, mert a vatera eladta nekik.
2015. ápr. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
aki vaterázik, úgy jár ,mintha a brókernek fizetne
2015. ápr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!