Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Be kellett állítanom egy új...

Be kellett állítanom egy új bankkártyát a paypalom-hoz, az OTP banknál miért nem jelenik meg azonnal az online felületen az utalás, ahogy a CIB banknál?

Figyelt kérdés
nagyon elegem van már amúgy is az otp bank fos "agyon bonyolított" online szarjából. nagyon fontos lett volna fizetnem. nem értem mi a jó isten baja van ennek a banknak. Miért nem tud ez működni? Mit lehet tenni?? Ez egy vicc, komolyan mondom.... szeretném használni online fizetésre amit azért kötöttem velük hogy fizessek vele, erre itt szórakozik.... Bocsi, de most én idegbeteg lettem.....
2015. ápr. 7. 17:24
 1/2 A kérdező kommentje:
nem utalás terhelés, bocsi, csak most kb 180 a vérnyomásom ettől a szartól, meg a baromságaiktól....
2015. ápr. 7. 17:24
 2/2 anonim ***** válasza:

Mármint OTPdirektbe belépve nem írja a tranzakciót? Náluk ez normális, állítólag a reggel 10 előtt indított utalást/fizetést/bármit másnap reggelre kiírják az online felületen is. Legalábbis ezt mondják.


Én lassan egy éve vagyok az OTP-nél, de nekem is elegem van ebből, biztosan váltani fogok még a közeljövőben. Vasárnap délután fizetek vele online rendelésnél, azt általában csütörtök este írja csak ki a rendszer, de a pénzt viszont azonnal le tudja vonni. Ha valaki küld nekem pénzt a számlára, az is egy hét, mire megjön. Nem tudom, más banknál hogy van ez, mivel ez az első számlám, de mi van, ha épp nincs nálam egy vas se kp-ban, hogy rátegyem és a számlám is nullán áll, viszont sürgősen kéne fizetnem? Akkor hiába küldenek a szüleim rá, nem tudok időben fizetni, mert ha meg is jön 4 nap után, míg átutalom a másik illetőnek, azon is napokig ülnek. Meg a számlatörténet: azt írják 90 napra (vagy 92, most nem megyek fel megnézni) visszamenőleg lehet lekérdezni, én ha csak 40 napot írok be, már túl nagy az intervallum.


Még egy kártyát se tudnak használható állapotban kiküldeni. Mikor megkaptam, az ATM-es beolvasónál ki volt tördelve, ezért ahogy megkaptam, vittem is a bankba, hogy mi ez, erre felháborodva közlik, hogy legközelebb próbáljak meg 5 percnél tovább vigyázni rá, és ha ki akarom cseréltetni, fizessek érte, mert kizárt, hogy ezt így kaptam volna.


Szóval nem tudom, más bank milyen, de hogy az OTP minden szempontból egy f*s (már elnézést), az biztos.

2015. ápr. 10. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!