Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » 2008-ban felvettünk 4750000...

Bnéandi kérdése:

2008-ban felvettünk 4750000 Ft hitelt. Megkaptam a LEVELET. A tőkém 7300000 Ft lett és a futamidő (ami 2033 ban telt volna le) 2055-re emelkedett. Menjek másik bankhoz vagy egyszerűen ne fizessek és ügyvéd? 22 és évet emel a futamidőn?

Figyelt kérdés
2015. máj. 20. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
kiválthatod másik hitellel másik bankban, de még egyszer nem leszel "megmentve", a nem fizetéssel csak rosszabb helyzetbe kerülhetsz
2015. máj. 20. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%

4 milliót vettél fel 25 évre?

Eszednél vagy?

2015. máj. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

jBasszus.. 47 évre (??!!!) eladósodni 4.750 e Ft hitel miatt! Ilyen nincs ebben a k.bszott országon kivül sehol! :(


Egy erre szakosodott ügyvédet azért megkérdezhetnél...

2015. máj. 20. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
16%

Mi 4 milliót vettünk fel 15 évre (szerencsére forintban). 15 év most fog letelni. Én még ezt is k.vára sokallom... amire felvettük az már rég cserére érett...

Szerintem is hívj fel egy ügyvédi irodát és legalább telefonon kérdezz rá.

2015. máj. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Nem te vagy az egyetlen, csak kamu volt a forintosítás. Ha nem fizetsz, behajtják rajtad. Megkérdezhetsz egy ügyvédet, de nem sok sikert jósolok neked.
2015. máj. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
24%

Nagyon sokat számít, hogy milyen hitelt vetettek fel. Fundamentával, esetleg életbiztosítással kombináltat?

Én a helyedben mindenképpen megkérdeznék egy ebben jártas ügyvédet. De gyorsan kell döntenetek, mert vészesen fogy az idő, a levél kézhezvételétől számítva 30 nap álla rendelkezésedre, hogy jelezd a problémádat a bank felé.

2015. máj. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
45%

Ezt a hitelszerződést csak akkor mondhatod fel, ha egy összegben befizeted a tartozást, meg az egyéb költségeket.

Ha egyszerűen nem fizetsz, akkor elárverezik a házadat.


És itt kérdezgetsz, egy ilyen névtelen fórumon?

Én nem értem az embereket ebben az országban, 25 évre aláírsz hitelt a legminimálisabb pénzügyi ismeretek nélkül? Gondolom az az ürügy, hogy az apróbetű...

Az egész életedet meghatározó szerződést el kellett volna olvasni rendesen, megmutatni ügyvédnek, stb.

2015. máj. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
46%
Ki az az idióta, aki ezeket a válaszokat lehúzza? Valami nem lehet kerek a fejében.. szegény(ek)nek.
2015. máj. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen Kedves Választ adók akik szerint nem vagyok normális. Én is fellógatnám már magam, de 2008 júniusában menni kellett egy kicsivel valahová.... Erre nem divat az albérlet,, vettünk egy kis házat, fizettünk mindig , aztán jobb meló mellé érkezett még két apróság. Minden kerek, aztán jön ez. lógatni a gyerekek miatt így már nem fogok, ha nem baj... Írtam levelet már azon a napon, de még nem érkezett válasz rá... és már 1-2 bankkal tárgyaltam is, csak egyszerűen érdekelt, hátha tud valaki okosabbat is ennél.
2015. máj. 22. 12:10
 10/10 anonim ***** válasza:
64%
Azt nem értitek ti, hogy nem ennyi meg annyi millio forintot, hanem valutát vettetek fel!
2015. máj. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!