Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Lakásomat a NET zrt vette meg...

D istván kérdése:

Lakásomat a NET zrt vette meg már egy éve. De szeretnék saját lakást! A jelenleg vissza vásárlás vagy egy másik lakás. Mi lenne a célszerű nem tudom, de hitelből tudom megvalósitani. Viszont kezdő tőkém nincs! Mik a lehetőségek. Ki jártas ebben?

Figyelt kérdés
egyébként CHF miatt kerültem bajba. régi lakáshoz nem ragaszkodom sokat kell rá költeni.

2015. jún. 12. 06:53
 1/9 anonim ***** válasza:

Te soha nem fogsz hitelt kapni. Ha egyszer ugy kellett kimenteni a korabbi hitelbol, szerinted melyik bank fog veled szoba allni?


Mindamellett 20-30% onero nelkul teljesen eselytelen, hogy hitelt kapj. Neked meg csak igenyeid vannak, de penzed nincs, maradsz szepen ahol vagy. Mar amig tudod fizetni a lakbert...

2015. jún. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem a fizetés szándék nem volt meg,hanem az egész fizetésem nem fedezte azt amit a bank Tisztességtelenül fel számolt. pedig csak 4 milliót vettem fől 2008 ban. amiből szinte a duplája lett. érdekes velem nem tárgyalt senki csak fizessem a majd 8 millió összeg után a törlesztőt. de a net zrt meg vehette 3 millióért. igaz ki menekültem ebből és nem is vagyok hálátlan de nem igazság szerintem.és nem csak én hanem másik is jártak így! akik még nem is fizettek semmit.itt nem a szándék nem volt meg hanem a fizetésem volt kevés!ez nagy külömbség! és nem vagyok nagyra vágyó.
2015. jún. 12. 07:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Kezdő tőke nélkül? Hát... Megkérdezhetem, sacc per kb mennyi a kereseted?


Amúgy ne vedd magadra, de nem tűnsz túl megfontoltnak. Azt írod, visszavásárolnád a mostani lakásod, aztán azt, hogy hát nem ragaszkodsz hozzá, mert drága volt.

Ennél azért sokkal de sokkal jobban át kell ezeket gondolni. Ha hitelt vesz fel az ember, minden fillérnek megvan a helye, nem mindegy, hogy egy lakás havi 60ezerbe kerül, vagy csak 25be.

Kezdő tőke nélkül van hitel, de ha azt felveszed, véleményem szerint az utcán végzed majd.

2015. jún. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

" itt nem a szándék

nem volt meg hanem a fizetésem

volt kevés!ez nagy külömbség! "


Nem fizettel. Pont. Senkit nem erdekel miert, ez nem ovoda.

De ez nem volt eleg tanulsag? Most ujra hitelt akarsz a semmire? Miert nem jo az alberlet?

2015. jún. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kedves István!


Tőke és normális fizetés nélkül a két szép szemedert senki nem ad neked hitelt. Ha adostars es potfedezet bevonható, és nem vagy KHR listán, akkor talán.

2015. jún. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Végülis igazatok van! 80 ezer a fizetésem! Hogy valojában mit nyelt be a bank az már más kérdés! Tudom jol ez felelöség! De ma már chf helyett van jobb lehetőség! Anno a bank nem ajánlott semmi lehetöséget,hiába mentem! Ami a legrosszabb hogy szülői ház is oda van! Anyám szemébe én lettem a szar családom ellenem fordult! Ezért érdeklödtem,és itt a bibi!mintha tehetnék bármit is.
2015. jún. 12. 09:39
 7/9 A kérdező kommentje:
Más hitelem nem volt. Csak a lakásra! Igy szerintem a KHR ben ez miatt szerepelek szerintem.1 év után nem tudom.
2015. jún. 12. 09:43
 8/9 anonim ***** válasza:
80 ezres fizetessel sajat lakas? Ez most komoly, vagy csak trollkodni jarsz ide? Neked alberletre is alig van penzed, nemhogy hitelt felvenni...
2015. jún. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, Neked több okból sincs esélyed hitelből lakást vásárolni. Egyrészt akinek a NET vásárolta meg a lakását, annál nem 1, hanem 5 évig marad fenn a passzív KHR státusz, így nem kaphat addig újabb lakáshitelt, másrészt önerő nélkül nem fogsz később sem hitelt kapni.
2015. jún. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!