Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Van-e olyan aki rendelt már a...

Van-e olyan aki rendelt már a www.myfreeruntore.com oldalról? Két hete rendeltem egy cipőt, akkor kaptam egy üzenetet, hogy a rendelés sikeres volt és 3-10 munkanapon belül kézbesítik a terméket. Ez sajnos eddig nem történt meg. Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

2015. jún. 23. 16:11
 1/5 A kérdező kommentje:
helyesbíteném az oldal nevét: myfreerunstore.com
2015. jún. 23. 16:14
 2/5 anonim ***** válasza:
Még sosem vásárolhattál külföldről. Ez a bolt az USA-ban van, onnan jó esetben 2 hét alatt érkezik meg, és még a vámon is dekkolni fog. Igazából nincs mi miatt aggódnod ilyen rövid idő elteltével.
2015. jún. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem, hogy akkor miért küldtek e-mailt, hogy 3-10 munkanapon belül megkapom. Utána néztem az oldalnak, azt írják, hogy ez egy kínai oldal.
2015. jún. 24. 11:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Ó, hát akkor még tovább fog tartani :( De ne add fel a reményt.
2015. jún. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos kezdem feladni. Azt írják, hogy ez az oldal gyakran ver át embereket. A pénzt lenyúlják és nem küldenek semmit.
2015. jún. 24. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!