Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A párom kártyájáról vehetek...

A párom kártyájáról vehetek le pénzt az ő meghatalmazásával?

Figyelt kérdés

Személyes okból szétvágtuk a kártyáját, és holnap nekünk kellene pénzt levenni, viszont ő pont úgy dolgozik ahogy a bank nyitva van.

Meghatalmazással vehetek le én pénzt? ha igen akkor saját szavakból írhatom a meghatalmazást?



2015. júl. 20. 11:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. De nem a kártyáról akarsz levenni, hiszen azt szétvágtátok (jó nagy marhaság volt!), hanem számláról.
2015. júl. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Igen a számlájáról.

Nem volt marhaság.. :)

Junior kártyája van, amit októberben lecserél másik bankszámlára, és addig gyűjteni akar. Mert eddig sehogy sem sikerült neki, mindig elköltötte, így pedig dolgozik a bank nyitva tartása alatt, nem tudja levenni, és igazából ezen alkalom kivételével nem lenne rá szükség..

2015. júl. 20. 11:54
 3/12 Bak Norbert ***** válasza:
79%

Eseti, vagy állandó megbízást kell kitölteni a bankban, amit neki is alá kell írnia. ha állandó, akkor utána már neki nem kell jelenleni ahhoz, hogy Te bármikor hozzáférhess.


De valóban nem a kártyáról veszel le, hanem a számláról. Ha lenne kártya, akkor elég lenne csak a pin kódja, és atm-ből vehetnél fel pénzt enélkül is a kártyájáról (amin nem a Te neved szerepel)

2015. júl. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
32%

Nem hatalmazhat meg téged.


Amúgy tőlem mindig visszakérték a régi kártyát, ennyi eszetek van, ennyire van önuralmatok, hogy költekezés ellen feldaraboljátok a kártyát? Pff :D

2015. júl. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen félreírtam, a számláról persze..


És igen, sajnos neki ennyi önuralma van..... :D

Akkor megmondjuk, hogy eltűnt, és letiltják, ezzel nem lesz gondunk. Köszönöm a segítséget!

2015. júl. 20. 12:03
 6/12 anonim ***** válasza:

Letiltják és minden ok!

lol

2015. júl. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha neked van bankkártyád/bankszámlád, neki meg van netbank regisztrációja, akkor egyszerű lenne a megoldás, utal át neked, és leveszed a sajátodról.
2015. júl. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Meg szeretnénk szüntetni októberben.. Csak egy egyszerű kérdés volt..
2015. júl. 20. 12:28
 9/12 anonim ***** válasza:

4-es:

visszakárhetik a kártyát, és az sem lesz probléma, ha darabokban adják vissza, szerintem nap mint nap látnak ilyet az ügyintézők.

a visszaadás után ők is megsemmisítenék.

és ez nem egy rossz módszer, ha egyszer már megvan a kártya, varázslattal nem lehet eltüntetni, viszont így megakadályozzák magukat abban, hogy költsenek.

mi egy hitelkártyával csináltuk ezt régebben, kettétörtük, onnantól nem volt az, hogy "most csak egy ezrest költök róla!", hanem lassan visszafizettük, felmondtuk a szerződést, és 2 darabbad visszaadtuk. egy szót sem szóltak.

2015. júl. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
56%
Érdekes módon én meg tudom állni, hogy túlköltsem magam. Nem kell hozzá kettévágni a kártyát. Sőt pzichológiailag jobb kártyával fizetni, mint kp-val, mert ott megbontod a 20 ezrest és másnap már semmi nincs belőle.
2015. júl. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!