Hol lehet nagyon gyorsan átmeneti, néhány napos hitelt kapni? 3 millió kellene 6 napra. Természetesen nem puszira kérem, a fedezet pedig már kiadott/átvett számlák, amik közül az utolsó 4 nap múlva jár le.

Figyelt kérdés
Addig kellene ez az összeg, amíg meg nem érkezik a számlámra 2,2 millió forint, aminek a számláit már át is vették, illetve pluszban kb 1,5-1,6 millió forint értékű alkatrész zálogba. Nem kamu, nem átverés, ezzel le tudnék gyorsan fedezni mégegy projektet, ami nagyon sűrgősen kellene a megrendelőmnek, de ennyi kp fedezettel már nem rendelkezem.

#nagyon rövid időre kölcsön #6 napra kölcsön.
2015. szept. 3. 22:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
van egy pénzügyi cég, ami az ilyeneket átvállalja. csak rádióba szoktam hallani vezetés közbe. Ha a megrendelő 30 napra fizet, akk ő megelőlegezi ezt és pici haszonért. Bár hitelt nem ad, de ezzel már előrébb lennél, meg ha ekkora a megrendelés akk nem 7 napon fog múlni.
2015. szept. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg jól kézben tartod a vállalkozásodat, ha a gyakorin kell kalapoznod a likviditási gondjaid miatt. Szerintem érdeklődj a számlavezető bankodnál, hogy rulírozó hitelt hogyan kaphatsz. Ez a gyorsaságuktól függően a jelenlegi helyzetre talán, a jövőbeli hasonló problémákra biztosan megoldást jelent.
2015. szept. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kedves kommentelő! Gyakran kalapolok ilyesmivel? Én ugyan nem tudok ilyesmiről, de te biztosan. A rulirozó hitelt kérdeztem, 3 hónapos időszak eltelte után a bank ajánlatot tesz, hogy mekkora összegre vagyok jó náluk, mivel eddig ilyesmin nem kellett gondolkozzak... ez máris megmagyarázta a gyakran kalapozást, kösz azért a jóindulatot!
2015. szept. 4. 06:05
 4/12 anonim ***** válasza:
96%

Sajnos az még,hogy lejár a számla sokat nem jelent.

Az önkormányzatok nagy része is 60-90 nap után fizeti a 30 nap lejáratú számlákat. Majd felszámolást kér valaki mondjuk Debrecenre?


Ha valaki 4 nap múlva fizetné a számlát, felhívod és biztos meg tudtok egyezni.

Sokkal esélyesebb,mint 1-2 nap alatt hitelhez jutni megfelelő ismeretség nélkül.

2015. szept. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%

nem GYAKRAN kapalolsz, hanem itt, a GYAKORIN!

ezt írta. (nem én voltam, csak jelzem, hogy nem jól olvastad.)


gyakori = www.gyakorikerdesek.hu

2015. szept. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%

Kibocsájtott számla nem fedezet, arra senki nem ad kölcsön.


Az alkatrész kérdéses, de annak is max. a piaci érték 50%-a lehet alkualap egy magánszemélynél. Egy bank nem foglalkozik vele.

2015. szept. 4. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
A kibocsátott számla szerinted fedezet?? :DDDD Hol élsz te? :D
2015. szept. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
68%

A kibocsátott számla még valóban nem fedezet, de a befogadott már igen...

Amúgy a számlafedezetes "hitelt" faktoringnak hívják, szóval erre keres rá. Pl. a Takarék Faktorház pont csinálja azt amit keresel. Igaz, nem hiszem, hogy az első ügylet néhány nap alatt lemegy, de ha minősített vevő kapta a számlád, akkor akár meg is oldják.

2015. szept. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Bingó, pont ezt kerestem. A faktoring. Köszönöm szépen, saját magamtól nem jutott volna eszembe.
2015. szept. 8. 08:43
 10/12 anonim ***** válasza:
60%
Nincs mit :) Járj sikerrel!
2015. szept. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!