Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Felvettem a diákhitelt, és ma...

Felvettem a diákhitelt, és ma kétszer kaptam meg az igényelt összeget, ez normális (szeptemberre visszamenőleg) vagy nem?

Figyelt kérdés
Havi rendszerességű utalást választottam, szóval októbertől kezdve minden hónap 15-en meg kell kapnom azt az összeget, és nem tudom, hogy most valamit elrontottam/elrontottak, vagy ez teljesen normális, mivel szeptemberbe nem küldtek?

2015. okt. 15. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, mivel szeptemberre is jár a hitel. (Minden félévben 5 hónapig vagy rá jogosult.) Csak mivel az első hónap ügyintézéssel és egyeztetéssel zajlik, ezért mindig a második hónapban utalnak visszamenőleg.
2015. okt. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 MIKLÓS18 válasza:
Igen,ez így volt,évekig,de ma már nem így van:Ma màr a félév második-harmadik hetében keddenként utalják!
2022. júl. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!