Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogyan vásárolhatnék lakást...

Asd3rs kérdése:

Hogyan vásárolhatnék lakást önerő nélkül?

Figyelt kérdés
Sziasztok 21 éves vagyok nincs gyerekem, önerőm nincs.250.000 forintos havi nettó jövedelemmel rendelkezem.Szeretném tudni van- e lehetőségem lakáshitelhez jutni önerő nélkül.Nem vagyok nagyravágyó maximum 9 millió forintra lenne szükségem,nincs ingatlan amit fedezetként nyújtani tudnék.Válaszokat és a segítséget előre is köszönöm!

2015. okt. 17. 13:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
250.000 forintos havi nettó jövedelem mellett mi a fenének neked saját lakás? Az csak nyűg. Helyhez köt, nem tudsz tőle mozdulni, amikor éppen mobilitásra lesz szükséged. Egyébként sem látsz a jövőbe, fogalmad sincs, 10 év múlva mekkora kecóra lesz szükséged. Bérelni mindig akkorát és ott bérelhetsz, amekkora és ahol éppen kell.
2015. okt. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

" Tegyél félre, vagy nyiss az Otp-nél is

lpt-t havi 20ezerrel. "


Ha van funda nem nyithat OTP-nél sajnos. Én is akartam de egy embernek csak egyet lehet.

2015. okt. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Sajnos, onero nelkul nincs lakashitel. Ezen felul maga az ingatlanvasarlas is egy 8-10 m ft-os lakas eseten olyan bo 600 e ft-os adminisztrativ koltseggel jar.

Ha nt. 250 korul keresel, havi 100-120 e ft-ot tegyel felre, igy bo 3 ev mulva megveheted az otthonod!

2015. okt. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

1. ha nettó fizetésed elegendő, akkor az önerőt szabadfelhasználású hitelből fedezheted, majd ugyanennél a banknál lakásvásárlási hitellel fizetheted ki a lakást.Mindez csdak akkor , ha a két hitel törlesztőrészletéhez elég a nettó fizud.

2.Ha jó a munkahelyed, akkor az önerőt olyan lakásvásárlási kölcsönnel tudod kifizetni, amit a munkáltatótól tudsz igényelni.

Mindkét variációról a napokban olvastam a neten. Azért a saját kp. a legbiztosabb. Sok sikert és kitartást.

2015. okt. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!