Bogyek kérdése:

Rossz helyen kopogtat a végrehajtó. Történt valakivel már hasonló dolog? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Tegnap délelőtt fél tízkor arra keltem fel hogy valaki iszonyat nagy lelkesedéssel "kopogtat", úgy hogy még a vakolat is lehullott. Mikor nagy nehezen leértem hogy megnézem mi történik már elmentek. Postaládánkban egy értesítés volt hogy egy végrehajtó volt itt és nem fizetünk majd megnéztem címzett adatait és egy teljesen idegen férfinek a neve volt ott de a mi címünkkel.Soha nem volt adósságunk utolsó banki kölcsönünk évekkel ezelőtt lejárt(és még bank fizetett vissza nekünk) szóval mi tiszták vagyunk. helyi körzeti kijelöltet rendőrnek ill. önkormányzatnak jeleztük az esettet, céget nem tudtuk elérni.

2015. nov. 11. 11:15
 1/3 A kérdező kommentje:
Elnézést az elírásokért ill. helyesírási hibákért, sietve írtam
2015. nov. 11. 12:03
 2/3 anonim válasza:
82%
Szia! A végrehajtónak kell jelezni a hibát, hogy téves a cim mert ilyen nevű egyén nem lakik ott. Ha jelzed a végrehajtó felé nem fog keresni többet.
2015. nov. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ.Már jeleztük a végrehajtónak hogy hiba történt, viszont nem biztos hogy itt a vége az ügynek. Nagy valószínűséggel az önkormányzatunk vétett fatális hibát, az is lehetséges hogy ez a krapek ide van bejelentve a tudtunk nélkül, sajnos ez elképzelhető.
2015. nov. 13. 15:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!