Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bűnügyekre lelek nap mint...

Emilzorakc kérdése:

Bűnügyekre lelek nap mint nap. Mit tegyek velük, hogyha internetes átverések után akarnak zárást?

Figyelt kérdés

Látom vergődését sok felhasználónak. Még sem tesznek semmit annak érdekében, ügyük rendezésére!


Én személy szerint ügyvédekhez mentem. Illetve egy cég itthoni magánemberei miatt kűlhoni intézetekhez is fordultam. Vizsgálódnak, de úgy kezelik az ügyeskedő szélhámosokat, mint vmi új jelenséget, pedig ez régi história! Piramisjáték, svindlik. Kamu másod állampolgárok, szeszélyes lelkiismeretek.



2015. dec. 3. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Pontosan mi a kérdés?
2015. dec. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%
Nincs kerdes. A kedves kerdezo mentalisan serult, nem kell vele foglalkozni.
2015. dec. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ez jó nagy baromkodás, ahogy van!

A közhálót nem szűri senki! Úgy a facebookot és mást sem!


Nagy pénzügyi globális csalók eddig is voltak!

Nem létező arany fedezet, nem létező pénzügyi intézetek nem létező személyzettel, amit jobbára néhány kleptomániás üzemel.


A társadalom meg van vetemedve, sok ember azért szenved, mert nem akarja megérteni a pénz szabályát!


Pénzt bármi áron szerezni lehetséges!

Van kinek jó móka ez! Az Uinvest Ukrán hoax fakeot tudom felhozni! Nem létező betétek, vissza felé nem fizető részvényes tőzsde ügynökök. Egy szó mint száz, sokan vagytok elvre áll fel! Lesztek is és maradtok is, hibáitokból értetek. Vagy nem?


Akárki zeekrewards oldalra emlékeztek e még? Igen ponzi séma lett! De viszont ott a hatóságok leltek hibát,nem ti,úgy nem lakosság! Valóban sokan bele futnak, de egyedül kevés! Elég jelezni egy honlap kiszolgálónak, mi folyik ott. Hogyha látom, ez oldalak önmagukra is ráhazudtak.

2015. dec. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Javaslom valamelyik lőtérre látogass el. Fogják majd mondani nézd meg közelről a céltáblát...
2015. dec. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!