Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Az ERSTE BANKNÁL most tényleg...

Az ERSTE BANKNÁL most tényleg csak egyféle bankszámla létezik?

Figyelt kérdés

Felmegyek a honlapra, Magánszemélyek > Termékek > Számlák, és itt csak az EgySzámla szerepel. Régebben volt a Privilégium, volt valami Nullázó... ezek szerint most csak egyféle van?

Vagy én vagyok béna, vagy a honlap.



2015. dec. 11. 09:30
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Újként valóban csak ez nyitható, de ez többféle kedvezménnyel, ami közül választhatsz, illetve van benne elkülönítve diák, nyugdíjas és aktív koruaknak szánt fajta. Emellett még kolléga, illetve kolléga extra számla nyitható, ha a munkahelyednek van megállapodása a bankkal (rengeteg céggel van, így érdemes rákérdezni). Privilégium közvetítőn keresztül nyitható, a többi, tehát szupernulla, szimpla, folyószámla plusz stb már nem nyitható. Jah meg még a prémium szamlacsomag van. Ehhez vagy havi min 300 ezres jövedelem kell, vagy 10 milliós befektetés/betét.
2015. dec. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Első pillantásra igen, de valójában nem.

Az Egyszámla drága, semmi értelme olyat nyitni.


De nézd meg a Privilégium számlák valamelyikét. Ha van megfelelő mértékű havi jóváírásod szerintem nagyon jó ajánlat.

És nem muszáj munkabérnek lennie, tehát ha ide-oda utalgattak azzal is lehet teljesíteni a feltételt.


A részletes hirdetményt olvasd el.


Csak közvetítőkön keresztül lehet nyitni, de utána minden úgy megy mint bármely másik számlánál, tehát nem nagy probléma szerintem.

2015. dec. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!