Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » OTP egyenleglekérdezés telefonon?

OTP egyenleglekérdezés telefonon?

Figyelt kérdés

Felhívtam az OTP helpdesk-jét, felsorolta, hogy melyik számmal mit lehet csinálni, majd lenyomtam az 1-est (az egyenleglekérdezést), majd kért tőlem 10 jegyű azonosítót (gondolom a kártyaszám utolsó 10 számjegye) és 3 jegyű telekódot (gondolom a számlaszám utolsó 3 számjegye), majd annyit mondott a hang, hogy köszönöm. Várt egy kicsit, majd újra el kezdte sorolni.


Valaki le tudná írni az egyenleglekérdezés folyamatát, hogy SMS-ben küldik ki az egyenleget vagy telefonon mondják be? Ha megadtam a 10 jegyű azonosítót és a 3 jegyű kódot utána mit kellene tenni?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2015. dec. 16. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:

"(gondolom a kártyaszám utolsó 10 számjegye) és 3 jegyű telekódot (gondolom a számlaszám utolsó 3 számjegye)"


Nem jól gondolod...

2015. dec. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor lehet ez volt a probléma, megnézem akkor a számlának a papírjait, hátha megtalálom az azonosítót. :) Köszönöm a választ!
2015. dec. 16. 16:26
 3/4 anonim ***** válasza:

A számlaszám utolsó három jegye a telekódod. De egyébként a neten is megnézheted az egyenlegedet, netbank nélkül. Ugyanígy a kártyaszám utolsó 10 jegye és a számlaszám utolsó három jegye kell hozzá:

[link]

2015. dec. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor bocs az első válaszért. Az én bankomban egészen máshogy van.
2015. dec. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!