Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » A saját számlámról hogyan...

A saját számlámról hogyan tudok egy másik számlára utalni?

Figyelt kérdés

2015. dec. 22. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Internetbankbon keresztül, telefonon keresztül, bankfiókban.
2015. dec. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem jobban érdekel, hogyan tudnék másik számláról a sajátomra utalni :-)
2015. dec. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kicsit bővebben esetleg milyen dokumentumok és adatok kellenek
2015. dec. 23. 00:03
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Eszem megall, hogy ilyen embereknek szavazati joguk van ebben az orszagban... analfabetak, irastudatlanok, de aruhitelt vesznek fel...


Atutalashoz a cimzett bankszamlaszama kell, meg a neve, semmi mas. Ezen ket adat birtokaban tudsz utalni, ha van netbankod, akkor onnan (neked olyan tuti nincs, de leirtam, hatha...), ha nincs, akkor bemesz szepen a bankodba, es papir alapu utalast inditasz. Az ugyintezo segit benne hogy mit kell kitolteni a blankettan, mar persze ha tudsz irni...

2015. dec. 23. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Henteshez bemész, és az a jelszó, hogy "fél kiló csirkefarhátat kérnék, a szebbikből". Aztán ha esetleg több lesz akkor mondd azt, hogy "maradhat".
2015. dec. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Amugy sincs szavazati jogom mert nem vagyok még nagykorú ugyhogy szerintem ne csodálkozz hogy megkérdezek valamit amit nem tudok meg szerintem te se az anyád hasába tanultad meg
2015. dec. 23. 00:20
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem kell semmilyen dokumentumot kitöltened. Bemész a bankba, egy papírdarabon odaadod vagy szóban elmondod az ügyintézőnek, hogy milyen számlaszámra és névre szeretnél utalni a saját számládról (személyi igazolvány legyen nálad), kinyomtatja róla a papírt, aláírod, és készen is vagytok.
2015. dec. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!