Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Karácsonyra kaptam egy Gépkocs...

Karácsonyra kaptam egy Gépkocsi nyereménybetétkönyvet Az én nevemre szól és nemtudom h. be tudom e én váltani?

Figyelt kérdés
Karácsonyra kaptam xy-tól rajta is van h. a betét elhelyezője xy. Ellenben rajta van a nevem születési időm , valami random szám mellettük és h. rendelkezés : egyedül. Ez gondolom azt jelenti én tudok vele rendelkezni. Akinek esetleg van ilyenje segítene ?

2016. jan. 3. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

A gépkocsi nyereménybetétkönyvet azért szokták megvenni, mert

"minden hónap 15-én új autót sorsolunk a sorsolást megelőző hónap egészében forgalomban lévő nyereménybetétek között.


Extra sorsolás

negyedévente: a rendszeres havi sorsolásokon túl extra nyeremény lehetősége a sorsolást megelőző három naptári hónapon át forgalomban lévő betétkönyvek tulajdonosainak."


Magyarul, ha beváltod, akkor "csak" pénzed lesz, ami hamar elfogyhat, de ha megtartod, akkor akár egy autót is nyerhetsz! Szerintem nagyon szuper karácsonyi ajándék - én biztosan nem váltanám be, azaz nem tenném pénzzé, meghagynám a nyerés esélyét... :-)

2016. jan. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem szeretném megtartani mert sosem voltam szerencsés , viszont fizu előtt egy kis zsebpénz jól jönne így karácsony után , szóval akkor be tudom váltani én is , nem kell az a személy aki elhelyezte a betétet ?:)
2016. jan. 3. 16:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok: hát jó, ha nem, hát nem... :-) Ha a Te nevedre szól, akkor természetesen be tudod váltani, csak ne felejts el személyit vinni (mert én már akartam OTP-ben közös költséget befizetni személyi nélkül, de nem ment :D)
2016. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen , a mai nap megyek beváltom. :)
2016. jan. 4. 05:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!