Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Minden bankfióknak van online...

Minden bankfióknak van online bankszolgáltatása? Hogy itthonról neten keresztül tudjak utalni stb? Mennyire biztonságosak ezek? Nem vagyok jártas de el kellene kezdeni mert analfabéta maradok.

Figyelt kérdés
Mennyire tartod ezeket a szolgáltatásokat jónak. Most fogok mégegy bankszámlát nyitni. A bankok amik a városunkban találhatók: Erste, Budapest bank, K&H bank, MKB bank, OTP. Tehát csak ezek jönnek számításba mert ide tudok bemenni ha valamit intézni kellene. Vélemények, tapasztalatok?
2016. febr. 25. 16:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Hogy működnek ezek pontosan? Nem fognak lehúzni? Mármint a pénzem? Mert amúgy a bank az egy nagy lehúzás de ma már nem lehet e nélkül létezni.
2016. febr. 25. 16:13
 2/4 anonim ***** válasza:
Miért nyitsz még egy számlát? Most melyiknél vagy?
2016. febr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Otp-s vagyok és kell egy válalkozói is.
2016. febr. 25. 16:18
 4/4 anonim ***** válasza:
OTP-s vagyok én is, Net-számla csomagom van, havi 580 ft, ezért ingyenesen utalok bármennyit, bárhová (jó, a tranzakciós díjat felszámolják, de azt a többi bank is), s lehet kérni hozzá virtuális számlát és kártyát, webszámla/webkártya néven, ez ingyenes és arra szolgál, hogy az eredeti számládról ne tudjanak jogosulatlanul leszedni pénzt. Ezen a webszámlán érdemes mindig csak annyi pénzt tartani, amennyit el akarsz költeni a neten, vásárlásra.
2016. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!