Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Eladtam a lakásom volt 3millió...

Svensp kérdése:

Eladtam a lakásom volt 3millió hitel kilett fizetve megkaptam a 0-ás igazolást tegnap jött a papír fizesek még 300ezer ft. Mit tegyek fizessek azt kész?

Figyelt kérdés

Bírósági végrehajtó jegyzőkönyv a papír

Semmisnek tekinti a 0-ig. Folyamatos változások miatt deviza hitel



2016. máj. 3. 18:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért fizetnél ? Ez próbálkozás .
2016. máj. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Folyamatos törvényi változások,rendszert működtető informatikai program is folyamatosan változott erre hivatkoznak csak attol félek ha nem fizetek levonják anyám nyugdijából kamatostul mert a ő lakása lett eladva!
2016. máj. 3. 19:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nekem zavaros. Hogy került az ügy a végrehajtóhoz, ha a banknak kifizetted a hitelt, és nulla a tartozás? A banknál mit mondanak?
2016. máj. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos volt már ilyen eset a történelemben, nem egyszer.

Én finoman megírnám egy ajánlott levélben, hogy egy jogilag semmis, WC papír minőségű kölcsönszerződéssel, és bizonyítottan tisztességtelen módszerekkel kiforgattak a vagyonodból, ezek után örüljenek, hogy nem terheled őket kártérítéssel. Megkérném, hogy írják le veszteségként a 300 eFt-ot, mert ha tovább bosszantanak jogi útra tereled az ügyet és biztosíthatod, hogy sokkal nagyobb veszteségre kell felkészülniük.

2016. máj. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szakály György ***** válasza:

Azt kell nekik megírnod, hogy:

1. A magyarázatuk alapján milyen biztosítékot tudnak adni arra, hogy ha ezt az összeget kifizeted, nem fognak zargatni egy-két hónap múlva újra egy hasonlóan pofátlan összeg követelésével?

2. Az általuk korábban követelt összeg átadásával a részedről, és a 0-ás tartozás igazolás kiadásával részükről megszületett köztetek egy megállapodás. Ezt utólag, egyoldalúan felrúgni nem lehet. Gondolom, Te is láttad már elégszer a feliratot: "Pénztártól való távozás után reklamációt nem fogadunk el!"


Válasz a "Haza Nem Eladó Mozgalom" aktivistájától

2016. máj. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fehér Nándor ***** válasza:

Meggyőződésem, hogy a köztetek fennállt szerződés jogilag semmis, érvénytelen, WC papír minőségű, a régi hitelpiaci törvény (Htp.) több pontját sérti (210. §, 213. §).

Én megírnám, hogy amennyiben az érvénytelenség jogkövetkezményeivel szeretnének elszámolni és szeretnének visszafizetni valamennyi pénzt, akkor nyugodtan zavarjanak egy hónapon belül, vagy felejtsenek el örökre.


Egy példa arra amikor a bank fizetett, mint a katonatiszt: 45.Pf.639.797/2012/5 Lombard jogerős elszámolással (Google a barátod). Én kinyomtatnám nekik az ítéletet, megadva a lehetőséget, hogy más hibájából tanuljanak.


Azt nem tudom, hogy milyen egyezséget kötöttetek, de lehet, hogy irányadó a régi Ptk. 240. § és 242. § is. Olvasd el. Idézhetsz nekik, hiszen a bankárok is a szóból értenek.


Ha a szép szóból nem értenek, akkor kívánom, hogy költsék a nyereségüket ügyvédekre, perköltségre, és végül de nem utolsó sorban gyógyszerre.


Hitelesmagyarok Érdekvédelmi Egyesület

Széchenyi Hitelszövetség Egyesület

Nem Adom A Házamat Mozgalom

Rab Csoport

Devizahitelesek Mentőöve

Koppány Csoport

Kispesti GYŐZ Civil Szervezet

A Haza Nem Eladó Mozgalom Párt

Bankcsapda Érdekvédelmi Egyesület

Otthonvédelmi Tanács


Hajrá!

2016. máj. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!