Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hol érdemes bankszámlát...

Hol érdemes bankszámlát nyitnom jelen pillanatban?

Figyelt kérdés

Pályakezdő vagyok, jelentkeztem munkahelyre, azonban nincs bankszámlám ami ma már egy kicsit gáz ilyen szempontból viszont nem tudom, hogy hol lenne érdemes bankszámlát nyitnom, ahol a legkedvezőbb.

19/faszi



2016. jún. 12. 15:15
 1/2 anonim válasza:
100%

Szia!

Nekem otp juniorom van. Egyrészt azért jó, mert 24 éves korig ingyenes a számlavezetés. Másrészt, mert ez a bank legelterjedtebb jelenleg, így sok automata van országszerte.


21/L

2016. jún. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én a www.bankmonitor.hu vagy www.bankracio.hu oldalakat ajánlom, ahol kalkulátor segítségével személyre szabottan ki tudod választani, hogy a te használati szokásaid szerint melyik csomag érné meg a legjobban.


Persze utána nézd meg a bank honlapján a részletes hirdetményt is (ne csak a rövid leírást), mert az a hivatalos és részletes tájékoztató.

A fenti honlapokon közzétett infok nem biztos, hogy azonnal követik a változásokat és nem is hivatalosak. De kalkulálni mindenképpen jók, szerintem.

2016. jún. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!