Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » PayPal-on keresztül csak a...

PayPal-on keresztül csak a saját bankomnak utalhatom a pénzt, amivel a PayPal-ra regisztráltam, vagy más bankszámlára is át tudom utaltatni? Esetelg megváltoztathatom a bankot egy napra, aztán vissza?

Figyelt kérdés

2016. aug. 6. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyi bankszámlát adhatsz hozzá, amennyit akarsz, de csak a saját neveden lévő számára utaltathatsz ki pénzt.
2016. aug. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bárhova utalhatsz, ha a te neveden van a számla. Másoknak nem.
2016. aug. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
a hozzáadott bankszámla mire jó?
2016. aug. 6. 14:51
 4/10 anonim ***** válasza:
Arra tudsz kiutalni lóvét.
2016. aug. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
most mondtátok, hogy csak a sajátra, de lehet több, az volt a kérdésem, hogy a többi mire jó?
2016. aug. 6. 19:30
 6/10 anonim ***** válasza:
A többi is csak saját lehet.
2016. aug. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

mire jo a tobbi bankszamla?


nalam peldaul arra, hogy van egy bankszamlam amire a fizetesemet kapom, de ahhoz a szamlahoz ami jar hitelkartya az nem a legjobb


ezert van egy masik banknal egy masik bankszamlam amihez a hitelkartya mar nagyon jo, szoval ezert (is) lehet valakinek tobb bankszamlaja


ja meg volt egy szamlam ami kozos volt a hazastarsammal de valas utan megszuntettuk

2016. aug. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
A PAyPal-nál regisztrált több bankszámla volt a kérdés, nem az hogy valakinek több bankszámlája van!
2016. aug. 9. 20:17
 9/10 anonim ***** válasza:
A PayPalnál regisztrált több saját bankszámla arra jó, hogy bármelyikre kérheted, hogy utalják a lóvét.
2016. aug. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A PAyPal-nál regisztrált több bankszámla volt a kérdés, nem az hogy valakinek több bankszámlája van!

kis okoskam, hat ebbol adodik, hogy miert jo ezeket a szamlakat hozzaadni a paypalhoz

amerikai nagybacsi kuld ezer zoldhasut a paypalodra es eldontheted, hogy arra a bankszmalara kered a zset, amire a fizetesedet is kapod (es amirol pl. a rezsit fizeted) vagy kered arra a bankszamlara amin peldaul a hitelkartyad is van es az ezer dolcsibol kifizeted a hitelkartyatartozast, de gondoltam hogy van annyi eszed hogy tovabb gondold, de nembaj, szivesen leirtam...

2016. aug. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!