Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Miért vont le az OTP 2000Ft-ot...

Miért vont le az OTP 2000Ft-ot letiltás gyanánt új kártyám aktiválásakor?

Figyelt kérdés

OTP kiküldte az új bankkártyámat, mert az előző lejárt, ezért az OTPdirekt-en aktiváltattam az újat.

Ezután a számlatörténetemben megjelent 2000Ft-os levonás letiltási díjként és külön -20Ft a kártya limit beállítása miatt.


Nem érzem jogosnak a levonást, hiszen nem az én hibámból lett letiltva a régi kártyám.



2016. aug. 6. 14:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem az új kártya éves díja?


Letiltási díj volt a jogcíme?


Amikor az új kártyát aktiváltad, a régit letiltottad?

Mert nem muszáj, a lejáratig érvényes, viszont ha letiltod, annak díja van, függetlenül a többi kártyától vagy bármitől.

2016. aug. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sose fogom megérteni, hogy valaki minek ide ír ki egy ilyen kérdést, és miért nem a bank ügyfélszolgálatát hívja fel?


Mégis honnan tudhatná innen bárki, hogy a te konkrét esetedben miért vontak le pénzt?

2016. aug. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem éves díj, mivel a régi lejárt, ezért kaptam újat.

A számlatörténetben kártyaletiltás jelent meg.

Régit meg nem tiltottam le, hiszen lejárt.


Azért itt tettem fel a kérdést, hogy ha másoknak is vontak le, akkor nem megyek be az OTP-hez és várok feleslegesen, ha valóban így megy az aktiválás.

2016. aug. 12. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!