Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hogy ha az OTP-nél befizetette...

Hogy ha az OTP-nél befizetettem egy számlaszámra és az arról kapott igazolást párom nagyon ügyesen kidobta akkor ha bemegyek tudnak ujjat adni?

Figyelt kérdés

#számla #igazolás #bank #OTP #pénztári befizetés
2016. aug. 17. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ujjat?


A szervkereskedelem illegális, úgyhogy nem.

2016. aug. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előtte inkább telefonálj be, ne menj lyukra. Amúgy, ha van netbankod, ki tudod 😉 nyomni, illetve úgyis jön a számlakivonat.
2016. aug. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, bocs most olvastam, hogy nem a tiedre fizetted be 😖 akkor ez gáz, pénztárcádba kellett volna rakni, de egy hiteles másolat talán megéri, ha nem kerül pénzbe.
2016. aug. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, mivel ezzel az erővel én is bemehetnék, és kérhetnék bárkinek a számlájáról befizetés-igazolásokat, ami a banktitok megsértése lenne.
2016. aug. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!