Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Angol bankkártyát kilehet...

Angol bankkártyát kilehet próbálni magyar ATM-ekben? Pl. OTP?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék rá, hogy az angol bankkártyámnak jó-e a pin kódja amit még 5 éve használtam utoljára. Ha magyar ATM-be rakom az angol bankkártyát, akkor nem szedi el a gép?
2016. aug. 23. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
5 éve használtad? Azóta otthon élsz? Nagy eséllyel tiltva van a kártyád inaktivítás miatt, így benyelheti a gép.
2016. aug. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nincs tiltva, 2017. januárig érvényes.
2016. aug. 23. 21:40
 3/8 anonim ***** válasza:
A bankkártyák általában 3 évig érvényesek, én a helyedben megnézném rajta a lejárati dátumot.
2016. aug. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most írtam az előbb.
2016. aug. 23. 21:46
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet hogy érvényes, de hosszú inaktivitás után, az új angol törvények szerint a kártya és a számla tiltásra kerülhet.
2016. aug. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor jónak kell lennie.
2016. aug. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

biztosan jó, nekem is van angol kártyám a lloydsnál.


ott soha nem volt olyan, hogy csak úgy letiltottak volna. egyszer felhívtak, hogy gyanús aktivitás van a kártyán, és valamit be kellett gépelni, vagy mondani a telón, hogy minden ok.


mondjuk ehhez muszáj, hogy meglegyen a telefonszámod a bankban...a lloydsnál magyar számot simán elfogadtak.

2016. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

mondjuk fontold meg, hogy mennyit ér meg neked ez a teszt, mert könnyen lehet, hogy horribilis díjakat vonnak le. nekem 5 font minden külföldi használat, és a forint (vagy más valuta) váltása is iszonyat szar árfolyamon történik.

előző voltam.

2016. aug. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!