Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tud -e betétkönyv sorszámot...

Tud -e betétkönyv sorszámot megadni az OTP nem nevesített könyvről, jeligés volt, és otthagytam egy Postahivatalban?

Figyelt kérdés
2016. szept. 12. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, ez a kérdés nekem nem stimmel, ugyanis:

1.- a postahivatalban már rég nem lehet OTP-s betétkönyvet használni - tudomásom szerint megszüntették

2.- már rég nem lenne szabad jeligés könyvnek lennie - mivel a pénzmosás elleni törvény miatt mindent nevesíteni kellett

Tuti, nem fognak egy nem nevesített könyvről sorszámot kiadni - szerintem. Hogyan bizonyítod be, hogy a Tiéd? A jeligét bárki láthatta, tudhatja...

2016. szept. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ezt a könyvet még a nevesítés előtt nyitottam, és eszembe se jutott, hogy gond lehet vele. Még abban voltam, hogy az "állam szavatolja". Aztán nem volt rá szükségem, úgyhogy nem kerestem. Most meg itt állok, mint ló... a hideg vízben! Csak abban bízom, hogy vannak még becsületes emberek!!
2016. szept. 17. 16:02
 3/3 anonim ***** válasza:
És voltál már a postahivatalban, ahol elhagytad? Nem adták le?
2016. szept. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!