Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Gépkocsinyeremény betétkönyv...

Anonymus950 kérdése:

Gépkocsinyeremény betétkönyv nyereményfelvétel hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy ha esetleg nyernék az egyik húzáson, akkor, hogy tudom az autó árát felvenni?

Annyit tudok az egészről, ha 30 nap után megyek be, hogy nyertem, akkor csak az autó árát adják ki. De, ha 30 napon belül megyek érte, akkor is lehet kérni az autó árát? Illetve, hogy mennyi az autó ára hol tudom megnézni a gyártó honlapján kívül?

Köszönöm!

Örülnék, ha egy OTP-ben dolgozó irna. De masnak is orulok.



#nyeremény #OTP Bank #Gepkocsinyereny #betetkonyv
2016. nov. 20. 17:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Az autó árával kapcsolatban a Lakossági Takarékbetétek Üzletszabályzata rendelkezik:


"A sorsolástól számított 30 napon túl a nyereményigény kielégítése a kisorsolt személygépkocsi sorsoláskor figyelembe vett árának készpénzben történő kifizetésével történik.

A kisorsolt személygépkocsi sorsoláskor figyelembe vett ára a sorsoláshoz a személygépkocsi kereskedő(k) által az OTP Bank számára biztosított kedvezményes személygépkocsi árat (nem a hivatalos listaárat) jelenti."


És úgy tudom, 30 napon belül nem lehet az árát kérni.

(nem vagyok OTP-s)

2016. nov. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
1999 ota van ket betetkonyvemegy 10k-s es egy 5k-s meg nem nyertem, de nem adom fel :) abban Z idoben nagy penz volt 10ezer forint
2016. nov. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem van 20db 50k-s, egyszer tesómék mar nyertek csak az autó kellett nékik, igy ők se tudtak megválaszolni, hogy 30 napon belul lehet-e a penzt kérni.
2016. nov. 21. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!