Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Bankkártyás fizetés vásárlásko...

Bankkártyás fizetés vásárláskor, hogyan?

Figyelt kérdés

Rendeltem egy telefont, és azt írták, utánvétes fizetés lehetséges bankkártyával is.

Kövezzetek meg, de én még sose fizettem csak készpénzzel.Ezért nem tudom hogyan kell.beleteszem a kártyát a kütyübe,beütöm a pin kódot,és hogyan tovább?


A másik.Ilyenkor levonnak valamit?Mert már hó vége van,és a 2x ri ingyenes készpénzfelvételen már túlvagyok.

Vagy ilyenkor a vásárlás nem számít annak?


Meg úgy általában a bolti vásárlások?


Köszi a normális válaszokat előre is.


2016. nov. 29. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy viszonylag új szolgáltatás itt Magyarországon, hogy egyes futárcégeknél már bankkártyával is lehet fizetni az utánvétet. Viszik magukkal a mobil terminált, és azon tudsz fizetni. Nem kell aggódni, hogy fog menni, a futár érteni fog hozzá (a PIN kódodra viszont szinte biztosan szükséged lesz).


A kártyás vásárlás nem minősül készpénzfelvételnek, ezért nem kell utána fizetni semmit. Ez ugyanolyan, mintha egy boltban fizetnél kártyával, ott sem kell fizetni a kártyás vásárlás után (legalábbis én nem tudok olyan bankról, amelyik ezért kérne pénzt, emlékeim szerint nem is lenne szabályos).

2016. nov. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Első tökéletesen leírta a választ. Még annyival egészíteném ki, hogy a kártyás vásárlás mindig ingyenes (kivéve a postán, mert ott némely akció készpénz felvételnek minősül) és korlátlan számban használhatod a kártyás fizetést - az nem számít hozzá a készpénz felvételhez.
2016. nov. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Ment a zöld kéz!


Amúgy a K& H nál vagyok, és már fenntartással kezelem az ügyeit..:(

2016. nov. 29. 08:47
 4/5 A kérdező kommentje:
Hurrá,sikerült,segített a futársrác..:)
2016. nov. 29. 11:29
 5/5 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy tudtunk segíteni, meg a futár is - így sikerült a vásárlásod :-) (2-es) Zöld kezet is köszi :-)
2016. nov. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!