Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Hány napja van az OTP-nek...

Hány napja van az OTP-nek igazolás kiadására?

Figyelt kérdés
Hozzájárulás kellene társasház alapításhoz. Az államkincstártól, aminek 15 nap volt határideje (1 nap alatt megvolt) és az OTP-től. Hallottunk 30 napot, de eddig mindenféle ügyintézésnek 15 nap volt a határideje. Az oldalukon nem találok ilyen infót. A google sem segített. Telefonon kétszer hívtam OTP általános infót, át is irányítottak a megfelelő helyre, a zenét is meghallgattam, majd mikor ki is csengett letették mindkétszer. Egy kicsit sürgős lenne már. Szóval, ha valaki meg tudná mondani ennek az aláírás és pecsét kiadásának határidejét, azt előre is köszönöm!

2017. jan. 4. 17:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Miért kell a hozzájárulásuk? Egyébként a legtöbb ügyre 90 napjuk van, de rengeteg ügyre csak 30. De ha 15 nap a határidő, de ők csak 30 nap alatt csinálják meg, akkor sem tudsz mit tenni. Ha fel is jelented őket utólag, akkor sem készült el előbb a papírod. És hiába mész be balhézni, akkor sem készül el a papír előbb, hiszen nem az ott ülő ügyintézőn múlik.
2017. jan. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Valóban nem tudok mást csinálni, csak bosszankodni. De ha én késnék valamivel egy napot is...

Egy lakáshitel utolsó részletét tarják vissza. Addig nem utalják ki, amíg nem viszünk a földhivatalból albetétesített lapot. Azt meg csak akkor adják ki, ha az OTP megadja a hozzájárulást. Végülis nekik kellene, de gondolom, megéri nekik rajta ülni.

Persze, mikor elkezdtük az ügyintézést, akkor is húztak mindent. Aztán az egyik igazolásunk már 31 napos lett. Így újra futhattunk egy-két kört és persze új illetékbélyeget is kellett venni. Szóval a határidők betartásánl nem mindegy, melyik oldalon vagyunk.

2017. jan. 5. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!