Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tudnátok ajánlani egy megbízha...

ASDLKW ADSLKAW kérdése:

Tudnátok ajánlani egy megbízható brókercéget és valami tananyagot aktuális szakirodalmat deviza ill. részvénykereskédeshez?

Figyelt kérdés
Elkezdenék kereskedni, de még messze nem rendelkezem elegendő tudással a témában, és úgy tudom, hogy Mo.-n részvényekkel kereskedni hivatalosan csak brókercégen keresztül lehet? A telefonos appok mennyire jók?

2017. jan. 26. 14:23
 1/7 anonim ***** válasza:
61%

"Elkezdenék kereskedni, de még messze nem rendelkezem elegendő tudással"


Akkor ne tedd. Sokakat láttam már belebukni.

2017. jan. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az előttem szólóhoz: először tanulj, aztán kereskedj. Beírod, akár itt is a keresőbe, hogy tőzsde, deviza, stb és kihoz egy csomó találatot.

Ha tudod, hogy mit jelent a japán gyertya, nyitó - záró ár, vonaldiagram, short, long, határidős kereskedés, certifikát (na jó, az nem kötelező :-) ) és figyelted a tőzsdét egy ideje - na akkor érdemes elkezdeni kereskedni.

Eleinte akár Demo-val is - de vigyázz, mert az ott elért sikerek nem biztos, hogy a való életben is jönnek majd.

2017. jan. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Olvass sokat és nyiss egy demó számlát valahol.


kezdetnek magyar nyelven:

[link]

2017. jan. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddig tanácsokat, használom már a Plus500 demó verzióját, de engem elsősorban irodalom érdekelne ami átfogóan fejti ki a témát, nem csak felületesen, hanem rendesen felkészít az "igazi kereskedelmre". Lehet angol nyelvű is
2017. jan. 26. 19:03
 5/7 anonim ***** válasza:
2017. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dávid ***** válasza:

Szia, a technikai elemzés egy nagy kamu.

Itt mindent megtalálsz:

[link]

Vagy ird be akeresőbe: kiszámoló blog, nézd az archivumban, ETF-ek

2017. ápr. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Olyanoknál érdeklődj, akik nem csak lebeszélni akarnak erről, hanem segíteni is tudnak.

[link]

2017. ápr. 23. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!