Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Elhagytam az OTP-s kártyámat...

Elhagytam az OTP-s kártyámat amin az azonosító volt rajta amivel a neten megtudom nézni a bankszámlám egyenlegét. Nagy baj? Kérhetek másikat?

Figyelt kérdés
Tehát nem a hitelkártyát hagytam el mivel az még nincs, hanem azt a kis kártyát amivel a neten megtudom nézni az egyenlegem. Ingyen adnak egy másikat? Vagy fizetni kell érte?

2017. jan. 26. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ide írogatnék, hanem soron kívül hívnám a bankot, hogy tiltsák el átmenetileg a hozzáférést.

Gondolom, csak belépni tud vele, utalni nem de akkor is sok információt kap a pénzügyeidről.

Én BB-nél vagyok, az sms-ben ad kódot tranzakciókhoz. Gondolom az OTP-nél is van hasonló. Szóval kifosztani nem tud, de kell, hogy lássa a dolgaidat?

2017. jan. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ...

Ha csak a belépési azonosítódat ismeri, akkor még nem feltétlenül tud belépni - ugyanis az összes beírt adat után (azonosító, számlaszám, jelszó) még a telefonra érkezik egy sms a belépési kóddal. Mivel a telefonodat nem hagytad el - reméljük - ezért a belépő kód nélkül nem tudnak belépni a netbankba - egy esetet kivéve. Van valami újabb kreálmány, valami egyszerűsített belépés vagy elektronikus azonosító, vagy mi a csuda, de ezt nem követtem, mert nem akartam ilyent. Ha ilyened van, akkor lehet, hogy be tud lépni, nem tudom.

2017. jan. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem tud vele belépni aki megtalálja mert a telefonomra kapok azonosítót amit be kell írnom az otp honlapjára és csak úgy tudnék belépni. Remélem adnak másikat ha megmondom hogy elhagytam.
2017. jan. 26. 15:57
 4/4 anonim ***** válasza:
OTP-s vagyok, nekem csak az azonosító, számlaszám és jelszó kell, sms-t csak az átutalásokhoz kér... HÍvd fel őket és tiltasd le, aztán menj be egy újért.
2017. jan. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!