Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Tartoznak kettőnknek egy...

Tartoznak kettőnknek egy nagyobb összeggel, de befenyített az adóstársam mondván én vagyok felelős az üzletért, és beijedtem mert verőembereket fogad. Mit lehet tenni? Részletek lent

Figyelt kérdés
Tartoznak nekem egy nagyobb összeggel (üzletbe fektettem be), illetve még egy partnernek, aki szintén ugyanannyival szállt be, de kitalálta hogy mivel nem fizettek verőembereket fogad, hogy úgy hajtsák be a pénzt. A verőemberek meg világossá tették, hogy mivel én hoztam az üzletet én is felelek a pénzért, tehát ha nem tudják "behajtani" az adóson, akkor jövök én. Eléggé beparáztam. Mit lehet tenni? Nyilvánvalóan nem jogszerű a dolog, engem meg eléggé beparáztattak.Nincs annyi pénzem de ha lenne és odaadnám akkor meg elérték a céljukat az erőszakkal. céljukat az erőszakkal.

2017. febr. 6. 08:47
 1/3 Bak Norbert ***** válasza:

Tudod/tudjátok bizonyítani a tartozást?


Ha igen, akkor nem kellenek veroemberek. Ha nem, akkor lehet nincs is tartozás ...

2017. febr. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van egy papír de nincs sok minden rajta. A cégének a neve, székhelye, cégjegyzékszáma, Telefonszámai nem élnek, és senki nem tud róla semmit.
2017. febr. 6. 09:02
 3/3 Bak Norbert ***** válasza:

nézd meg a cég létezik e még. pl. az e-cegjegyzek.hu vagy e-cégközlöny.


Nem-e all vegrehajtas vagy felszamolas alatt. Ha nem akkor indits fizetesi meghagyast majd vegrehajtast ellene. Csak ceg eseten ez rizikos. Ha maganszemely lett volna akkor nagyobb esélyed lenne a behajthatóságra .

2017. febr. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!