Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Külföldön hol lehetséges...

Külföldön hol lehetséges PayPal-al PrePaid-bankkártyát fizetni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 12. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Mit csinálni? Feltölteni?
2017. febr. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én egyetlen Paypal-lal feltölthető Prepaid bankkártyát ismerek, ez a termék szerintem csak az Egyesült Államokban elérhető:


[link]


Van még a Paytoo e-wallet is, amit fel lehetett tölteni Paypal-lal és prepaid kártyát is lehet hozzá igényelni, de ott ez a feltöltési mód technikai okokból éppen szünetel.

2017. febr. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Payoneer-t is fel lehet tölteni Paypal -lal.
2017. febr. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Payoneert akkor, ha kérvényezi a US Payment Service szolgáltatás bekapcsolását, és nyilatkoznia kell, hogy milyen tevékenységet folytat, amiért kifizetéseket vár. Kérhetik azt is, hogy a weboldalát mutassa be, ahol termékeket árusít. Ha az elbírálás pozitív, kap egy amerikai bankszámla számot, amit Paypalon regisztrálhat.

Bár több helyen is olvastam, hogy újabban a Paypal nem engedi ezeknek a Payoneer-os számláknak a regisztrálását és a régebben regisztráltak közül is van amelyiket bannolta.

2017. febr. 13. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem kértek ilyeneket, igaz én régebben használom már, azóta lehet változtak a dolgok.
2017. febr. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!