A 24 kisfarkas kérdése:

Miért nem adnak hitelt?

Figyelt kérdés

2.5 éve stabil határozatlan idejű munkaviszonyom van teljes munkaidőben,120-130ezres fizetés 92000 évi cafeteria juttatással. A cég több mint 800embert alkalmaz. Saját bankomnál nem adtak hitelt mert elutasítottak,másik bank azért nem adott hitelt mert külsős banknál vagyok.

Komolyan ennyire rossz ez hogy az ember dolgozik és hirdeti magát 8 bank hogy mindenre adnak hitelt és van minden előfizetéses telefon minden ami kellett és mégse? Miért szerintetek?

400e ft lett volna az összeg 36 vagy 48 hónapra...



2017. febr. 21. 12:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, túl fiatal vagy... Állítólag 23 év alatt nem nagyon állnak szóba az emberrel. Vagy van más hiteled (folyószámla hitelkeret, áruhitel, stb)

Próbáld meg a Providentet - ők lehet, hogy adnak.

2017. febr. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
400 ezres hitelt akarsz? Annyit spòrolj szèpen össze. Ha a spòrolàs nem megy, akkor a hitel törlesztès miért menne?
2017. febr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
74%

Mi volt az elutasítás oka?

Azért a saját bankodban csak utána tudsz érdeklődni, hogy mi volt a gond.

2017. febr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

24 múltam.. 4 éve dolgozom már iparban.

Cofidis :) még jolehet. Ott nettó 65e jövedelmet kell igazolni egy próbát megér.

A bankom azt mondta amiatt utasitanak el hogy túl van húzva a számla hogy egyik hónapban 12ezer másik hónapban -390ft marad rajta. Hát de én kivettem itthon raktam felre a pénzem.. Ennyire megfontoltak a bankok akkor miért reklámozzák hogy adnak mindenre mindent? Átverés a fele és közben évekig dolgozol hiába ha megszorulsz ez van

2017. febr. 21. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem Cofidis írtam, hanem a Providentet.

Itt a kalkulátoruk, de csak 110 hétre adják (2 év, te meg 3-ra szeretnéd) - hosszabbra nem.

[link]

2017. febr. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!