Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » MÁV e-vonatjegyet lehet venni...

MÁV e-vonatjegyet lehet venni OTP Junior kártyával? (vésett kártya) Tapasztalat?

Figyelt kérdés
A honlapon a dombornyomott Mastercardról írnak, de az ügyintéző és a Bank szerint internetes fizetésre az országban mindenhol használható. Nehezen hiszem, hogy egy állami cég ne fogadná el a magyar Junior kártyát.

2017. febr. 23. 21:24
 1/5 anonim válasza:
A testverem a wizz air nel vett repulojegyet az erste diak vesett kartyajaval pedig allitolag ott is csak dombornyomott kartyaval lehet fizetni. Nem akarok hulyeseget mondani nem tudom biztosra de szerintem ezek az internetes oldalak nem tudjak hogy most te dombornyomott kartyaval vagy vesett kartyaval fozetsz szerintem a lenyeg a bankszamlad meg a rajta levo penz. De tendleg nem tudom biztosra az utannam levok lehet okosabbak lesznek ezugyben :)
2017. febr. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A kártya összes tulajdonságát a kártyaszám tartalmazza. (Kártya típus, kibocsátója, bank). Ezáltal rögtön beazonosítható.


De már egy pozitívum, köszi!

Nekem azt mondták, a belföldi weboldalakon tudok vele fizetni, külföld már más téma, ott a kereskedők is kényük-kedvük szerint választják ki, de itthon csak működik!

2017. febr. 23. 22:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Itt mindegy, hogy dombornyomott vagy nem, azt nézd, hogy amikor a fizetésnél átirányít egy banki felületre, akkor a kártyatársaság logója ott van-e. Mastercard, VISA vagy Maestro. Ha igen, akkor simán tudsz vele fizetni a kártyaadatok megadásával, és az is teljesen mindegy, hogy melyik bank bocsátotta ki a kártyát vagy hogy mi a neve. Ebből a szempontból semmilyen különbség nincs a Junior meg a "felnőtt" kártyák között, mert a kártyatársaság ugyanaz.
2017. febr. 24. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tudsz igen.


A repülőjegy bizonytalanabb, ott régen csak dombornyomottat fogadtak el, ma már a legtöbb légitársaság elfogadja az elektronikus kártyát is.


A MÁV-nál pedig egyértelműen, nem is jó az analógia és ezt nem leszólásból mondom.



Az pedig nem számít, hogy diákszámlához kapcsolódó bankkártya vagy más számlacsomaghoz. Csak a kártya számít az elfogadás szempontjából.

2017. febr. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A MÁV eleve az OTP rendszerét használja, a logó meg kint van. Nagyon jó, köszönöm a válaszokat!
2017. febr. 24. 09:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!