Miért nem kaptam meg az áruhitelt?

Figyelt kérdés
A fizetésem 240. Van egy lakás és egy áruhitelem melyek a fizetésem kb 20% teszi ki illetve van 5 db hitelkártyám melyeket nem használtam 1x sem és nem vagyok bar listás sem!!!

2017. febr. 25. 07:34
 1/2 anonim ***** válasza:
NEkem nincs hitelem, sose volt, és mégse kaptam. Más meg hitelt hitelre halmoz...
2017. febr. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az 5 db hitelkártya akkor is látszik a KHR-ben a hitelkeret nagyságával együtt.

Ergo neked nagyon sok hiteled van. Azt már nem tartalmazhatja a KHR, hogy a hitelkeretből mennyit használsz fel havonta, hiszen akkor a KHR-t folyton módosítani kellene és hitelkártyánál amúgy is a felhasználás lehetősége számít.



Ha nem használod őket, akkor miért van?

Lehet éves díjuk, hitelkártya számlavezetési díj, amik neked költségként jelennek meg. Ha ezeket nem rendezed, mert talán nem is követed nyomon, akkor tartozás lesz belőle, amire a hitelkártya nagyon magas kamata rákerül.

Így pedig egy idő után rossz adós leszel, aki nem fizeti a hiteleit.



Egyáltalán hogy kaphattál 5 hitelkártyát, hiszen már ez olyan magas szám, főleg az áruhitel mellé, hogy nem is kellett volna megadni.


Milyen kártyáid vannak?


A legjobb lenne az összeset megszüntetni.

Már csak a különböző díjak összessége miatt is, ami éves szinten sok ezer forint, lehet akár 30 ezer is.



Amit a BAR listáról írtál:

BAR lista már régóta nincs, KHR lista van, amin minden hitel látszik, az is amit rendben fizetsz. Ebből tudják kiolvasni az arra jogosultak, hogy milyen arányban van megterhelve a fizetésed hitellel illetve milyen adós vagy.

2017. febr. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!