Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Banki ügyek, kamat, hitel » Budapest banknál netbankon...

Budapest banknál netbankon keresztül való utalás miért nem sikerül?

Figyelt kérdés

Ma szerettem volna utalni, de azt írta ki, hogy:

Megbízásának befogadási határideje a mai napra lejárt. Kérjük, módosítsa a terhelési napot!


VISZONT! A bank oldalán ezt írják.


Átutalási megbízásokat aznapi indításra meddig fogad el a Bank?

Belföldi forint papír alapú megbízás esetén minden banki munkanapon bankfiók nyitvatartási idő alatt, de legkésőbb 15,00 óráig, belföldi forint elektronikus (Üzleti Terminál, Netbank, Telebank) megbízás esetén minden banki munkanapon 8.00-18.00 óráig. Külön díj ellenében ennél később leadott megbízásokat is teljesít a Bank még aznap.


Vagyis 18:00-ig tudnom kellene utalnom. De mégsem engedi. Miközben ez 16:20 körül volt.


2017. márc. 7. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Soha nem értem, hogy ilyenkor a kedves ügyfél miért nem a bank ügyfélszolgálatánál érdeklődik.
2017. márc. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én meg soha nem értem, hogy ha valaki feltesz egy kérdést, akkor miért nem lehet rá normálisan válaszolni ami hasznos.
2017. márc. 7. 18:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert hasznos választ a bank (szolgáltató) tud adni a saját szolgáltatásával kapcsolatban. Mások leírhatják a tapasztalataikat, de ott az ingyenes telefonszám, fel kell hívni és elmondják 1 perc alatt korrektebben, mint itt bárki más el tudná mondani. Persze nagy eséllyel nem is fogsz belátható időn belül hasznos választ kapni itt, de ne legyen igazam.
2017. márc. 8. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam hívni őket, de esélytelen volt.
2017. márc. 8. 18:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért javasoltam ezt, mert biztos megoldásnak éreztem. Én OTP-s vagyok, nem volt még olyan, hogy ne sikerült volna bármikor 10 másodpercen belül elérni az ügyfélszolgálatot, és nagyon emberi, érthető nyelven segítettek bármilyen problémával kapcsolatban. Szerintem ennek bármelyik komolyabb banknál így kellene lennie.
2017. márc. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!